ΓΡΑΜΜΗ 2
Διάρκεια διαδρομής
* Η διάρκεια διαδρομής έχει στρογγυλοποιηθεί
ΣΤΑΘΜΟΣ | ΛΕΠΤΑ |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | - |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | 01 |
ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 02 |
ΣΕΠΟΛΙΑ | 04 |
ΑΤΤΙΚΗ | 05 |
ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ | 07 |
ΜΕΤAΞΟΥΡΓΕΙΟ | 08 |
ΟΜΟΝΟΙΑ | 10 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 11 |
ΣΥΝΤΑΓΜΑ | 13 |
ΑΚΡΟΠΟΛΗ | 14 |
ΣΥΓΓΡΟΥ - ΦΙΞ | 16 |
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | 17 |
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 18 |
ΔΑΦΝΗ | 20 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 22 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 24 |
ΑΛΙΜΟΣ | 25 |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | 28 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ | 29 |
ΣΤΑΘΜΟΣ | ΛΕΠΤΑ |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ | - |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | 01 |
ΑΛΙΜΟΣ | 03 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 05 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 07 |
ΔΑΦΝΗ | 08 |
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 10 |
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | 11 |
ΣΥΓΓΡΟΥ - ΦΙΞ | 13 |
ΑΚΡΟΠΟΛΗ | 14 |
ΣΥΝΤΑΓΜΑ | 16 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 18 |
ΟΜΟΝΟΙΑ | 19 |
ΜΕΤAΞΟΥΡΓΕΙΟ | 20 |
ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ | 22 |
ΑΤΤΙΚΗ | 23 |
ΣΕΠΟΛΙΑ | 25 |
ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 27 |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | 28 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 29 |
ΓΡΑΜΜΗ 2
Συχνότητα δρομολογίων
ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΔΙΕΛΕΥΣΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΕΜΠΤΗ | 05:30 - 06:00 | 10' |
06:00 - 07:00 | 5' | |
07:00 - 10:00 | 04' 30" | |
10:00 - 14:30 | 5' | |
14:30 - 18:30 | 04' 30" | |
18:30 - 20:30 | 5' | |
20:30 - 22:00 | 7' | |
22:00 - 00:20 | 10' | |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 05:30 - 06:00 | 10' |
06:00 - 07:00 | 5' | |
07:00 - 10:00 | 04' 30" | |
10:00 - 14:30 | 5' | |
14:30 - 18:30 | 04' 30" | |
18:30 - 20:30 | 5' | |
20:30 - 22:00 | 7' | |
22:00 - 00:20 | 10' | |
00:20 - 01:30 | 15' | |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 05:30 - 09:00 | 10' |
09:00 - 17:00 | 7' | |
17:00 - 00:20 | 10' | |
00:20 - 01:30 | 15' | |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 05:30 - 09:00 | 10' 30" |
09:00 - 17:00 | 7' 20" | |
17:00 - 00:20 | 10' 30" |
ΓΡΑΜΜΗ 2
Αναχωρήσεις
Πρώτου - Τελευταίου Συρμού
ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ | ΠΡΩΤΟ (ΔΕΥ-ΠΑΡ) | ΠΡΩΤΟ (Σ/Κ) | ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΔΕΥ- ΠΕΜ & ΚΥΡ) | ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΠΑΡ-ΣΑΒ) |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 05:30 | 05:30 | 00:06 | 01:13 |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | 05:31 | 05:31 | 00:07 | 01:14 |
ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 05:32 | 05:32 | 00:08 | 01:15 |
ΣΕΠΟΛΙΑ | 05:34 | 05:34 | 00:10 | 01:17 |
ΑΤΤΙΚΗ | 05:30 | 05:35 | 00:12 | 01:19 |
ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ | 05:31 | 05:37 | 00:14 | 01:21 |
ΜΕΤAΞΟΥΡΓΕΙΟ | 05:32 | 05:38 | 00:15 | 01:22 |
ΟΜΟΝΟΙΑ | 05:34 | 05:40 | 00:17 | 01:24 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 05:35 | 05:41 | 00:19 | 01:26 |
ΣΥΝΤΑΓΜΑ | 05:37 | 05:43 | 00:23 | 01:30 |
ΑΚΡΟΠΟΛΗ | 05:38 | 05:44 | 00:24 | 01:31 |
ΣΥΓΓΡΟΥ - ΦΙΞ | 05:40 | 05:46 | 00:26 | 01:33 |
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | 05:41 | 05:47 | 00:28 | 01:35 |
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 05:43 | 05:48 | 00:29 | 01:36 |
ΔΑΦΝΗ | 05:44 | 05:50 | 00:30 | 01:37 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 05:46 | 05:52 | 00:32 | 01:39 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 05:48 | 05:54 | 00:34 | 01:41 |
ΑΛΙΜΟΣ | 05:50 | 05:55 | 00:36 | 01:43 |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | 05:52 | 05:58 | 00:38 | 01:45 |
ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ | 05:53 | 05:59 | 00:40 | 01:47 |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ | ΠΡΩΤΟ | ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΔΕΥ- ΠΕΜ & ΚΥΡ) | ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ (ΠΑΡ - ΣΑΒ) |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ | 05:30 | 00:03 | 01:10 |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | 05:31 | 00:04 | 01:11 |
ΑΛΙΜΟΣ | 05:33 | 00:07 | 01:14 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 05:35 | 00:09 | 01:16 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 05:30 | 00:11 | 01:18 |
ΔΑΦΝΗ | 05:31 | 00:12 | 01:19 |
ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 05:32 | 00:14 | 01:21 |
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | 05:34 | 00:15 | 01:22 |
ΣΥΓΓΡΟΥ - ΦΙΞ | 05:35 | 00:17 | 01:24 |
ΑΚΡΟΠΟΛΗ | 05:37 | 00:18 | 01:25 |
ΣΥΝΤΑΓΜΑ | 05:38 | 00:23 | 01:30 |
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 05:40 | 00:24 | 01:31 |
ΟΜΟΝΟΙΑ | 05:42 | 00:26 | 01:33 |
ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ | 05:43 | 00:27 | 01:34 |
ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ | 05:44 | 00:29 | 01:36 |
ΑΤΤΙΚΗ | 05:46 | 00:30 | 01:37 |
ΣΕΠΟΛΙΑ | 05:47 | 00:32 | 01:39 |
ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 05:49 | 00:35 | 01:42 |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | 05:51 | 00:36 | 01:43 |
ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 05:52 | 00:37 | 01:44 |